בשביל מה אתם צריכים פרגולות עם הצללה לגינה בשביל הקיץ?

ישראל היא מדינה חמה, מדינה שיש בה שמש במשך חודשים רבים בשנה. משום שיש שמש ישירה וחמה, זה יוצר מצב בו פעמים רבות לא נעים לשבת בחצר או בגינה בעיקר כאשר מדובר על החודשים החמים יותר בשנה, ואחד מהפתרונות לנושא הזה הוא התקנה של פרגולה עם הצללה.

הפרגולה יוצרת צל מעל האזור בו היא מותקנת, מה שהופך את הישיבה באותו מקום לנעימה יותר, למשל על חוף הים, בפארק או בחצר הבית.

מהן פרגולות עם הצללה?

פרגולות עם הצללה הן מוצר המיועד להתקנה במרחבים פתוחים אשר חשופים לשמש.

פרגולה מאפשרת ליצור צל מלאכותי מעל המקום בו היא מותקנת. הפרגולות עשויות מחומרים שונים בעיקר מעץ או ממתכת קלה כמו אלומיניום, והן באות בגדלים שונים.

יש להן עיצובים שונים, חלקן פשוטות ובסיסיות וחלקן יותר מעוצבות.

היכן נכון ואפשרי להתקין פרגולות עם הצללה?

פרגולות אלומיניום עם הצללה ניתנות להתקנה בכל מקום פתוח למעשה. ניתן להתקין אותן במרפסת של בית פרטי או של בית עסק כמו בית קפה מסעדה או מעדניה, אפשר להתקין אותן בשטחים ציבוריים כמו ליד בריכת שחייה או בפארק עירוני, בחצר של בית עסק ועוד, למעשה אפשר להתקין פרגולות בכל מקום בו רוצים שיהיה צל בין אם אין שם בכלל צל ובין אם רוצים עוד הצלה מעבר לקיים.

איזה סוגי פרגולות עם הצלה קיימות?

שוק הפרגולות עם הצללה לגינה מציע מגוון גדול של פרגולות. אם בעבר המבחר היה מצומצם ביותר היום אפשר למצוא פרגולות עשויות מסוגי עץ שונים, פרגולות עשויות מאלומיניום או פרגולות דמוי עץ, פרגולות עם תריסים נסגרים ונפתחים או פרגולות בהן ניתן לגלגל את הכיסוי, פרגולות עם תפעול ידני ופרגולות עם תפעול חשמלי, פרגולות בעיצובים שונים ומיוחדים.

איך בוחרים פרגולה מתאימה משלל הפרגולות הקיימות בשוק?

בחירה של פרגולה צריכה למעשה לתת מענה לצרכים, לכן יש חשיבות לרכוש פרגולה במקום בעל ניסיון וותק בתחום, מקום שיודע לשאול את השאלות הנכונות ובהתאם לתשובות יכול להציע אפשרויות מתאימות שיענו על הצרכים.

פרגולה צריכה להתאים למקום בו מתקינים אותה, החומר ממנו היא עשויה משפיע על אופן התחזוקה השוטף כך שאם מישהו לא רוצה להתעסק בתחזוקה שוטפת זה משהו שצריך לקחת בחשבון.

כמו כן, המחיר חשוב והוא נגזרת כמובן של גודל הפרגולה, העיצוב, האם היא מתקדמת או פשוטה, האם יש לה מנוע חשמלי ויכולת סגירה או שהיא קבועה וכדומה.

Facebook
Telegram
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Print